Zerafet Evleri Hakkımızda

Merhabalar değerli misafirimiz

Zerafet Evleri web sitemize hoş geldiniz. Web sitemizi inceleme nezaketinde bulunduğunuz için sizlere teşekkür ederim. ''  Çekmeköy Zerafet Evleri '' Çekmeköy belediyesinin kentsel tasarım projesinin uygulamış olduğu ilk alanıdır..


Bizler KALEMKUŞ Yapı olarak elimizden gelenin en iyisini ortaya koyup, daire sahiplerimize konforlu bir yaşam alanı inşa etme çabasındayız.Günden güne büyüyen ve gelişen zerafet ailemizde sizleri de bir gün aramızda görmek dileği ile..

Saygılarımla, Onur KALEMKUŞ.

Zerafet Evleri

Misyonumuz

Müşterilerimizin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek ve yaptığımız tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Gerçekleştirdiğimiz bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, tarihi ve modern dokuyu harmanlayarak estetik yaşam alanları oluşturmak.

Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, müşterilerimizin hizmetine kusursuz olarak sunmak

Vizyonumuz

Zerafet Evleri, aktif olduğu bölgelerde, sunduğu inşaat hizmetleriyle lider olmayı hedeflemektedir. Bu amacı gerçekleştirmek için hedeflediğimiz uzun dönem stratejilerimiz şöyledir:

  1. En zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak, yeni teknolojileri bölgesel projelerimize entegre etmek,
  2. Zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak ve işinde uzman çalışma arkadaşlarına sahip olmak.
  3. Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek,
  4. Kısa süre de sonuca ulaşıp sözlerimizi yerine getirmiş olmayı gerçekleştirmek.
  5. Estetik dokunuşlar ile inşa ettiğimiz mekanlara ruh ve anlamak yüklemek artık çalışmalarımızla bütünleşmiştir.

Politikalarımız;

SOSYAL SORUMLULUK

Zerafet Evleri olarak; gelişen rekabet koşulları ile müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki isteklerini, beklentilerini karşılayabilmek için var olan sistemi çağdaş yönetim sistemlerine uygun hale getirmek, tüm fonksiyonlarda kurumsallaşmayı sağlamak ve süreçlerde optimum verimlilik değerlerine ulaşmak amacıyla güzel bir gelecek yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

 

ZERAFET EVLERİ YÜKLENİYOR..