Zerafet Evleri DEĞERLERİMİZ

Kalite, Güven, İtibar;

6 yılda oluşturduğumuz itibarımız, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmektir. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez. Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.

Geleneklere Bağlılık Ve Yeniliklere Açıklık;

5 yıllık geçmişimizda bu sağlam çatı altında gelenek yenilikle birleştirilir. Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Eşitlik, Adalet, Vefa;

En küçük başarımız bile, bir tek insanın eseri olamayacak kadar büyüktür. İnsanların büyük işleri ancak birbirlerine güvenip dayanarak başarabildikleri gerçeğinden hareketle, yöneticilerimiz ve Topluluğumuz bünyesindeki tüm çalışanlarımız bir aile olarak birbirlerine kenetlenmişlerdir. Zerafet Evleri Ailesinin tüm fertleri, yapı taşı sevgi – saygı – özveri olan güçlü bir ekip ruhuna sahiptirler.

Toplumsal Fayda;

Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.

Çevreye Saygı;

Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.


KALEMKUŞ Yapı İnşaat Lüks ve Konforlu Yaşam Alanları.

Bizim Hizmetlerimiz

1

Yatırım
Danışmanlığı

Size özel gayrimenkul planlaması ile hayalleriniz gerçek olsun.  

Daha fazla
2

Proje Özel
Bilgilendirme

Satıştaki tüm projelerimiz için detaylı bilgilendirme servisi hizmeti vermekteyiz

Daha fazla
3

Yatırımcı
İşbirlikleri

Sermayenizi en iyi yatırım aracı olan gayrimenkul ile geliştiriyoruz.  

Daha fazla
4

Kurumsal
Çözümler

Markalarınıza özel ticari alanlar üretmek için özel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Daha fazla
1
ZERAFET EVLERİ YÜKLENİYOR..